אספקת נפט - להשוות מחירים

 

בניגוד לאמצעי חימום שונים שאינם דורשים אספקה תמידית של מוצרים ושירות, למעט במקרים של תקלות, כמו מזגנים או תנורים חשמליים ותנורי ספיראלה, ההסקה באמצעות נפט דורשת אספקה קבועה של נפט או סולר וכל אמצעי לחימום של קמין או אח, ולכן האספקה צריכה להיות מהירה, יעילה ואפקטיבית. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות ולבחור את החברה המתאימה גם בהתאם לקרבה הגיאוגרפית למקום ההסקה. את הצעות המחיר ניתן יהיה לקבל בתחילת העסקה ולקבל את כל המידע לגבי עלויות נפט, כיוון שאלו עלויות הנתונות להשפעות בשוק ולתנודות בהתאם למחירי הנפט בעולם בשוק הבינלאומי. ניתן להתעדכן ולקבל גם מידע רחב יותר באתרי האינטרנט השונים העוסקים בשינויים בממד מחירי הנפט בכל רגע.

 

אספקת נפט - לקבל מחירים הוגנים ואטרקטיביים

 

חשוב תמיד להשוות מחירים ועלויות, כיוון שלעיתים מדובר באספקה חד פעמית וברוב המקרים באספקה קבועה. מוטב ליצור קשר עם חברה אחת קבועה לאורך זמן, השוואת המחירים תאפשר לכם כלקוחות לדעת בכל שלב האם העלויות הוגנות, המחירים אטרקטיביים והכל בהתאם לדרישות הפרטיות של צרכי החימום שלכם. כך תלמדו על רמת המחויבות המקצועית של החברה כלפי הצרכים שלכם כלקוחות, חשוב יהיה תמיד לבדוק את רמת ההגינות של החברה במתן שירות קבוע לאורך זמן ממושך ולאור התנודות במחירי השוק של נפט או סולר.

 

אספקת נפט - איזו חברה לבחור

 

לסיכום נשאלת השאלה באיזו חברה נבחר, מלבד הקרבה הפיזית לשם מתן אספקת מילויים בצורה זמינה ומהירה, החברה בה נבחר תהיה איתנו בקשר לאורך זמן ממושך וחשוב שתהיה אמינה ומקצועית בכל שלב. כמובן שנושא הבטיחות צריך לעמוד בראש כל החלטה ובראש סדר העדיפויות שלכם כאשר מדובר באספקת נפט, ובייחוד כאשר מדובר בחימום של חדרי ילדים. חשוב לבדוק האם החברה משתמשת באספקה עם תו תקן ומחזיקה בכל האישורים המקצועיים או הבטיחותיים הנדרשים. וכן האם היא מחזיקה בכל האישורים הנדרשים לשם הובלת חומרים מסוכנים.

 

אספקת נפט - לשמור על קשר עם החברה

 

חשוב ליצור קשר עם נציגים בחברה על מנת לברר איתם את נושאי תו התקן ואת נושא בקרת האיכות, וכן לוודא כי פועל במקום קצין ביטחון האחראי על נושאים אלו. ההקפדה על אופני מילוי הדלק חשובה ביותר במקרים אלו, כיוון שרק חברה המקפידה על מילוי מקצועי ואמין ללא ערבוב חומרים נוספים באמצעות מונה תחת פיקוח של משרד התעשייה והמסחר רשאית לספק נפט או סולר כאמצעי חימום והסקה.   

  

אספקת נפט 

נפט לחימום ביתי בשרון
סולר לחימום ביתי

שינוע והפצת דלקים

מחיר נפט להסקה
נפט לחימום ביתי