נפט כחימום ביתי - נפט להסקה 

 

הסקת הבית היא בין הנושאים המרכזים העולים בשיחות משפחתיות הודות לחורף ההולך וקרב. אם במשך עשורים ספורים כיכב המזגן כאמצעי חימום שנחשב ליעיל, חסכוני, נוח לשימוש  ופשוט יחסית הרי שבשנים האחרונות יותר ויותר משפחות מעדיפות לעשות שימוש בנפט להסקה.

 

נפט לחימום ביתי משמש בעיקר לתנורים המבוססים על סולר אשר כידוע מיוצר מנפט. החימום על בסיס סולר מעניק לבית אווירה נעימה וחמימה, ביתית ואינטימית. עבור רבים, הצבת קמין סולר במרכז הבית מעניקה לו תחושה שבטית ומקרבת יותר, ועבור אחרים החלק המשמעותי יותר הוא דווקא האלמנט העיצובי – שלא כמו המזגן, המעניק לבית מראה מנוכר משהו ולרוב תלוי במקומות נסתרים שכן אינו מהווה פרט אסתטי, נפט להסקה המקבל שימוש בתנורי סולר מאפשר לבית להפוך להיות מעין מאורה חמימה לבני המשפחה בימי החורף.

 

לפני שרוכשים תנור המבוסס על חימום סולר, חשוב לדעת כמה פרטים. ראשית, יש לבחור תנור המתאים לצרכים שלכם, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה שימושית. לעניין זה יש לזכור כי תנורים המבוססים על נפט לחימום ביתי מתחלקים בעיקר לשני סוגים: תנורים הממוקמים במרכז החלל ומצריכים בידוד מיוחד שכן הם יכולים לגרום לכוויה, ותנורים הצמודים אל הקיר ומשולבים בעיצוב הכללי.

 

התנורים הממוקמים במרכז הבית מעניקים תחושה יותר אינטימית ומרכזים את תשומת הלב סביבם בעוד תנורים הצמודים לקיר  מאפשרים הכנסה של אלמנטים נוספים לבית מבלי שהתנור יקבל את כל תשומת הלב.

קיימים שני סוגים עיקריים של חומרי גלם המשמשים לייצור תנורים הפועלים על בסיס נפט לחימום ביתי. אלו הם תנורים העשויים עץ או קמינים. בשנים האחרונות ישנה ירידה משמעותית במחיריהם של תנורים אלו, ירידה המביאה למגוון הולך וגדל של סוגי קמינים בעיצובים שונים המאפשרים בחירה והתאמה לסגנון הביתי הקיים.

 

גורם נוסף אליו יש לשים לב הוא מחירו של נפט להסקה. מחירי הנפט משתנים באופן די תדיר ובהתאם לכך, חברות שונות גם יכולות לתת הצעות מחיר שונות לעלויות הנפט. לפני הזמנת נפט לחימום ביתי חשוב לבחון את איכות השירותים הניתנת על ידי החברה שהזמנתם ממנה, מחיר הנפט, זמני אספקה, אחריות על הנפט המסופק ועוד. ההשוואה בין החברות השונות תבטיח שקט נפשי בהמשך.

 

אלמנט נוסף אותו יש לקחת בחשבון לפני שמזמינים תנור המופעל על בסיס נפט לחימום ביתי הוא אופן ההדלקה וההפעלה של תנורים אלו. ישנם תנורים מעט מורכבים להפעלה ולעומתם, תנורים אחרים שיותר פשוט להפעילם.

 

נפט לחימום ביתי 

 

נפט לחימום ביתי בשרון
סולר לחימום ביתי

שינוע והפצת דלקים

מחיר נפט להסקה
נפט לחימום ביתי