שירותי אספקת נפט הולכים ונעשים יותר ויותר מבוקשים הודות לביקוש ההולך וגובר לחימום ביתי על בסיס סולר. בין אם מדובר בקמינים איכותיים המעניקים לבית מראה חמים ורומנטי לקראת החורף, בין אם מדובר בתנורי עץ או פתרונות אחרים המשמשים לחימום הבית באמצעות נפט – הרי שחומר הגלם מצוי בתהליך של ביקוש הולך וגובר ברחבי הארץ כולה.

 

במשך שנים לא מעטות רבים סברו כי החימום היעיל והחסכוני ביותר הוא המזגן. יש שיעדיפו את המזגן בשל צריכת החשמל המינימלית שלו אולם כיום ידוע לרבים כי הפעלת מזגן ללא הפסקה צורכת חשמל רב. יתרה מכך, ההתעסקות בטמפרטורה של המזגן באופן מתמשך יכולה להיות מתישה, מה שמביא יותר ויותר אנשים לחפש אחר פתרון חימום יעיל, נוח וזמין בכל עת.

 

לאחר שנים בהן התגלה כי צריכת החשמל הגבוהה של המזגן פוגעת במערכת האקולוגית, התווספו עוד אנשים שהחלו בחיפוש אחר פתרון חלופי לחימום הבית בימי החורף. השיפור המשמעותי במחירי אספקת הנפט, המגוון ההולך וגדל לתנורים המבוססים על חימום סולר והסגנון הרומנטי שתנורים אלו מעניקים לבית בו הם ממוקמים -  כל אלו העלו את הביקוש לשירותי אספקת נפט באזורי הארץ השונים.

 

בבחינת נפט לקמין מחירים שונים הוא הפרמטר הראשון שאפשר לשים לב אליו. מבין מגוון סוגי נפט לקמין מחירים שמוצעים על ידי ספקים שונים יכולים להיות מותאמים לאיכות חומר הגלם, עלויות ההובלה, סוגי חברות המציעות שירותים אלו, מידת הוותק והניסיון שיש לחברות אלו בתחום, איכות השירות שכל חברה מציעה וכן מידת האחריות שהחברה נותנת על השירותים שהיא מספקת.

 

חשוב להשוות בין החברות השונות בבחירת שירותי אספקת נפט על מנת להבטיח שקט נפשי וביטחון מלא. בשל העובדה שמחיריהם של חומרי בערה משתנים מדי יום, יש להתעדכן במחירים הרלוונטיים ולהשוות מחירים אלו למחירים של החברה שסיפקה את השירותים. כל חברה חותמת על חוזה ייחודי משלה ולפיכך חברות שונות יכולות להשיג  הסכמים שונים. בהתאם לכך, חברות שונות מספקות הצעות מחיר משתנות שגם יכולות להשתנות מחודש אחד למשנהו. ככל שתקדימו להיעזר בשירותי אספקת נפט לפני שהחורף מתחיל, תוכלו לתכנן בצורה חכמה יותר את השימוש בנפט ולהבטיח לעצמכם חסכון גבוה יותר ואיכות גבוהה של חימום הבית.

 

היתרונות הרבים של תנורי נפט הולכים ונעשים יותר ויותר רלוונטיים לאנשים המחפשים אחר פתרון יעיל ונעים לחימום הבית, כזה שאינו גוזל הרבה חשמל ושומר על טמפרטורה נעימה באופן אחיד לאורך כל היממה. הקמינים השונים הנמכרים כיום מספקים מענה איכותי לצורך זה.

 

נפט לקמין מחירים 

נפט לחימום ביתי בשרון
סולר לחימום ביתי

שינוע והפצת דלקים

מחיר נפט להסקה
נפט לחימום ביתי