נפט לחימום ביתי בשרון
סולר לחימום ביתי
מחיר נפט להסקה
נפט לחימום ביתי

המחיר של נפט לחימום ביתי

לא תמיד אפשר להוזיל במחיר בכל דבר אבל נפט לחימום ביתי בא במחיר משתנה

 

נכון שאצלנו לא רוסיה ולא אירופה המושלגת אבל עדיין גם אצלנו הטמפרטורות מגיעות לאחרונה בהרבה אזורים בארץ מתחת לאפס במיוחד באזורים הרריים כמו אזור הצפון, יהודה ושומרון

רוב הסיכויים שבחורף תראו גם 0 מעלות צלזיוס והאזור יתכסה בשלג.

 

ובשביל אזרח ישראלי אזור ה-0 מעלות צלזיוס זה מאוד קר, ובטמפרטורות כאלו המזגן לא יוכל לעזור לך בכלל.

וכמובן באזורי המרכז והדרום שפחות קר בחורף עדיין 5 מעלות בלילה זה מספיק קר לישראלי כדי לא לישון טוב בלילה.

 

לכן הרבה ישראלים מאמצים את האופציה לחימום הבית בעזרת נפט.

 

ומה הכי חשוב לכל ישראלי שרוצה לחמם את הבית שלו בחורף?

 

כמובן נפט לחימום ביתי במחיר משתלם מבלי לקרוע את הכיס, שזה הכי חשוב אם רוצים להשתמש באופציה לכל החורף.

 

נכון שגם בלי לבדוק מחירים, אופציית חימום הבית בנפט תמיד תשתלם משאר מכשירים חשמליים, אבל עדיין אם אפשר להשיג מחיר טוב יותר עבור אותו הנפט, למה לשלם יותר?

 

איפה מוצאים נפט לחימום ביתי במחיר מוזל 

 

קודם כל יש כללים ברורים כמו אם יש ביקוש גבוה לנפט אז כמובן תצטרכו לשלם עליו יותר, לכן מומלץ לפני תחילת העונה לרכוש את הנפט שלכם, ולעשות טיפולים לקמין (אח) או הצינורות החימום מתחת לריצוף שזקוקות לניקוי כל תקופה. מומלץ לברר עם איש מקצוע בנושא הטיפולים השותפים, המחיר של נפט לחימום ביתי.

 

מומלץ גם לברר מאיזה אזור אתם רוכשים את הנפט, אם אתם מאזור חיפה למשל תמיד תבררו לפני מאיפה מביאים לך את הנפט, אם זה מירושלים, אז פחות מומלץ כי אז מחירו יכלול בתוכו את הנסיעות שהשקיע להגיע עד אליך, המחיר יהיה לא הכי משתלם.

 

עוד משהו נוסף וחשוב מאוד הוא שחימום במערכת נפט יחסוך לך המון כסף שיוצא על תיקונים יקרים במיוחד על מכשירים חשמליים ועוד הוצאות חשמל יקרות, שלא כמו במערכת נפט לחימום ביתי, המחיר שם של הטיפול השותף הוא רק ניקוי המערכת לשיפור ביצועים ואין בו מרכיבים אלקטרונים שמתקלקים מהר כמו למשל במזגן.

 

בנוסף בכל חורף אתה בטח מרגיש את המחנק והחוסר אוויר שנגרם בחדר כתוצאה מחימום החדר במזגן וכל פעם שאתה פותח את החלון החדר לקבל אוויר צח, כל החום יוצא ומשאיר אותך עם חדר קר כמו שהיה ללא חימום.

המזגן עוד פעם צריך להתחיל לעבוד מחדש ולחמם את החדר, ולהגדיל תוך כדי את חשבון החשמל בזמן שאתה נשארת עם כאבי ראש מיותרים מחוסר אוויר צח בחדר.

 

לסיכום, במערכת נפט לחימום ביתי המחיר מורכב רק מהנפט שאפשר להשיג אותו בממש זול עם רוכשים לא בעונה( בנוסף מומלץ תמיד לברר מחירים עולמיים של נפט, ולקנות רק בנפילתו של הנפט במחיר העולמי.)