נפט לחימום ביתי בשרון
סולר לחימום ביתי
מחיר נפט להסקה
נפט לחימום ביתי

נפט להסקה בישראל

למה כדאי ומומלץ להסיק את הבית שלך בנפט ?

 

נפט להסקה ביתית יותר ויותר נכנס לישראל והמון ישראלים מעתיקים את המודל האירופאי של קמין (אח) שנמצא אצלך בסלון, זה יותר יפה לבית ומראה יותר אינטימי ומשרה רוגע של שלווה, כשרואים את הלהבות מרקדות מרגישים יותר רוגע פנימי שמתפשט בכל הגוף.

 

מומלץ וכדאי להסיק בנפט את הבית שלך רק בגלל שהוא כבר עכשיו אלטרנטיבה זולה מאוד ביחס לשאר המכשירים החשמליים כולל מזגן ביתי בחורף.

 

בנוסף מומלץ מאוד לבדוק בקפידות מאיפה משיגים את הנפט ומאיזה מקור, מאוד חשוב לבדוק אמינות של המקור המספק לך נפט, כדי להישאר בראש רגוע מראש, שמה שאתה מקבל זה נפט איכותי ובדוק על ידי מומחים.

 

וכדי באמת לקבל את המחיר הזול ביותר על הנפט שלך, חפש ספק שעובד קרוב למקום מגוריך ואינו יגבה ממך עלויות מיותרות על הנפט בגלל הנסיעות מאזורים רחוקים כמו למשל אם אתה גר באזור חיפה ויש לך ספק מאזור ירושלים שמגיע אליך, במקרה כזה אתה מוציא המון כסף על אותו הנפט להסקה בישראל שהייתה יכול לקבל במחיר זול יותר אם היה מגיע מאזור עפולה.

 

הדבר האחרון ושבאמת חשוב בנושא הזה הוא טיפול ושמירה על הקמין (אח) וצינורות החימום אם אתה מחמם גם את הרצפות הבית, תמיד לפני שמגיע החורף, הזמן לך איש מקצוע שיבדוק לך את הקמין (אח) והצינורות מתחת לרצפות וינקה אותם משאריות מיותרות שיפגעו בחימום הבית ואיבודי אנרגיה מיותרים בחורף.

 

הסיבות הנוספות לשימוש בנפט להסקת הבית שלך 

 

קודם כל אם אתה מאמין שחשוב לשמור על הטבע ועל איכות הסביבה האפשרות הברורה בשבילך היא נפט להסקה ביתית מאחר שהוא מזהם הרבה פחות.

 

יש כמה דברים שמונעים מאיתנו לחמם את הבית בצורה אחידה אם אנחנו משתמשים במכשירים חשמליים כמו מזגן, המזגן רק מפזר חום, אך הבית נשאר עדיין קר רק בגלל שכל הריהוט הביתי והרצפות קרות ורק עוזרות לחדר להתקרר בחורף ולכן אנחנו עדיין נרגיש קר בחדר. 

 

בשונה ממערכת נפט להסקה ביתית החדר מתחמם בהדרגה ובצורה אחידה מאוד, החום מתפזר בכל הבית ונספג תוך כדי בתוך הרצפות והרהיטים, בצורה הזאת גם בחימום מועט, הבית ירגיש חמים ונעים בכל ימות החורף במינימום הוצאת אנרגיה.

 

לסיכום אם אתה רוצה להנות מחורף נעים וחמים בביתך מומלץ מאוד לשקול את האפשרות הזאת להסקת הבית בנפט, ומה שעוד יותר מומלץ לשקול הוא הנושא הכספי, ופשוט לחשב את כל ההוצאות המוגזמות על חשבון החשמל שהיו לך בחורף הקודם ולהשוות מול האפשרות להשתמש בנפט להסקת הבית.