נפט לחימום ביתי בשרון
סולר לחימום ביתי
מחיר נפט להסקה
נפט לחימום ביתי

נפט לחימום ביתי בישראל

הסיבות האמיתיות למה ישראלים באמת רוכשים מערכות נפט לחימום ביתי

 

אחת הסיבות המרכזיות שישראלים רוכשים נפט לחימום ביתי היא שקודם כל באזורי הצפון ,הדרום, יהודה והשומרון כולל במרכז, בחורף תמיד קר מאוד, יש לפעמים שיאים חדשים של קור וגשם ולפעמים אפילו הפסקות חשמל, שפשוט הורסות לנו את הנוחות לחימום ביתי בחורף במכשירים חשמליים שביניהם המזגן.

 

הסיבה השנייה היא שפשוט זול יותר לחמם בחורף עם נפט לחימום ביתי בישראל מאשר למשל במזגן, המזגן הוא מאוד יקר כאשר דולק 24/7 וכשאין מזגן דולק החדר מתקרר ממש מהר, ולכן המזגן צריך לעבוד כל הזמן ללא הפסקה, שגורם לחשבון החשמל רק לגדול בסוף החודש.

 

הסיבה השלישית היא שמזגן מוציא אוויר חם ומחניק מאוד בבית, וההרגשה לא נעימה של יובש שוררת בבית, דבר שגורם ללחצים וכאבי ראש מיותרים ואז פותחים את החלון לתת לאוויר הצח והקר להיכנס לבית, והוא פשוט מוריד את טמפרטורת החדר בבת אחת, וזה מה שגורם למזגן להמשיך לעבוד אפילו יותר ורק להגדיל את חשבון החשמל שלך.

 

נעבור עכשיו ליתרונות של החימום בחורף במערכות נפט לחימום ביתי.

 

מהם היתרונות לחימום בנפט ?

 

היתרון הראשון הוא כמובן חיסכון הרב בחשמל בימי חורף רגילים וגם הקיצוניים שביניהם, וזה כולל גם תנורים במרכז הסלון או מערכת חימום לרצפה שפשוט מפיקים חום נעים בבית.

 

היתרון השני לשימוש במערכת נפט לחימום ביתי הוא שהחימום לא נעלם כאשר פותחים חלון, להפך החום נשאר בבית ליותר זמן רק בגלל שהוא מופק מנפט שעוזר לחיסכון ומונע בזבוז מיותר של אנרגיה.

 

היתרון השלישי הוא שיש לכם אוויר חמים ונעים שנותן הרגשה של רעננות בבית ובאמת כיף לבלות בבית בחורף

 

היתרון הרביעי הוא שאתם יכולים גם בהפסקת חשמל להנות מחימום של הבית בזמן שכולם סובלים מקור.

 

היתרון החמישי הוא שאפשר ללכת בבית יחפים ולהנות מרצפה חמימה ונעימה במקום לסבול מהצטננות כמו רוב האנשים שאין להם מערכת נפט לחימום ביתי.

 

לסיכום, אולי אנחנו לא מדינה אירופאית שהופכת בחורף למושלגת אבל עדיין בהרבה מקומות הרריים בארץ יש שלג בחורף והטמפרטורות צונחות מתחת לאפס, במקרה כזה המזגן וכל מכשיר חשמלי לא באמת יכולים לעזור לחימום הבית, (לא סתם באירופה יש בכל בית מערכת חימום)  אפשר להמשיך ולהוסיף עוד אין ספור יתרונות של מערכות נפט לחימום ביתי מול שאר מכשירים חשמליים רק בגלל ההבדל העצום שיש ביניהם, וזאת הסיבה האמיתית ללמה ישראלים באמת רוכשים מערכות נפט לחימום ביתי.