נפט לחימום ביתי בשרון
סולר לחימום ביתי
מחיר נפט להסקה
נפט לחימום ביתי

סולר לחימום ביתי

סולר לחימום ביתי או נפט?

 

סולר ונפט שניהם טובים ויש לשניהם יתרונות, קודם כל נפט זה אחד הדלקים הנפוצים ביותר לחימום כבר מאות שנים, נפט יכול להחזיק יותר זמן ולהישרף יותר לאט, אך החיסרון העיקרי שלו שנדרשת תחזוקה כל 3 חודשים של המערכת והחלפת חלקים בגלל הסתימה שנגרמת משאריות הנפט.

 

לעומת הסולר שאינו מלכלך כמו הנפט והוא בהחלט מקור זול לחימום ביתי כשלא נדרשת תחזוקה מרובה של מערכת הפועלת על סולר.

 

היתרון הנוסף הוא שסולר זמין יותר ונגיש יותר, והמחיר שלו זול יותר, לכן הרבה ישראלים מעדיפים להשתמש במערכת על סולר לחימום ביתי.

 

חוץ מזה לנפט וסולר יש הרבה משותף ביניהם ויתרונות דומים. 

למטה אפרט כמה יתרונות דומים. 

 

למה כדאי דווקא להשתמש במערכת סולר לחימום ביתי ?

 

כדאי להשתמש בסולר לחימום ביתי אם אתה רוצה להנות מלחות בבית בזמן שהבית חמים ונעים בחורף לעומת חימום באמצעים אחרים שיוצר יובש בלתי נעים בבית שגורם לתחושה של מיגרנות וכאבי ראש מיותרים.

 

נקודה מאוד חשובה היא שהחום מתפזר בצורה אחידה בכל הבית ואין אזור אחד חם יותר מהאחר כמו בשאר מערכות החימום שבהם החימום נשאר קרוב למקור החימום בלבד.

 

בנוסף ישנו יתרון מאוד קריטי וחשוב שעוזר לך לשמור על בריאות תקינה גם בחורף, כמו רצפה חמה שמחממת את כפות הרגליים ומונעת הצטננויות מיותרות בחורף ועוזרת לך לשמור על איכות חיים תקינה לכל המשפחה.

 

חוץ מיתרונות אלו מערכת סולר לחימום ביתי היא חלק מעיצוב הבית בשונה משאר מקורות החימום, למשל ניתן לבנות אח במרכז הסלון שיעזור לחימום הבית וגם ישרה אווירה אינטימית ומשפחתית 

בבית, אפשר להתאסף מסביב לאח לאירועים משפחתיים ולהנות מחורף חמים ונעים.

 

וניתן להוסיף גם מערכת חימום מתחת לרצפות הבית שאינן גלויות לעין ושומרות על חום הבית בלי איבוד מיותר של אנרגיה ומאפשר ללכת יחפים בחורף בלי להצטנן, בדיוק כמו באירופה.

 

באזורי הצפון יהודה והשומרון מומלץ מאוד להשתמש בסולר מהסיבה הפשוטה שאפשר להוריד עלויות בצורה משמעותית, במיוחד כשכל החורף יש שימוש גדול בחימום הבית ולכן לא רק משתלם אלא פשוט חובה להתקין מערכת כזאת.

 

אז לסיכום, נכון שבהתחלה ישנה עלות התקנת מערכת סולר לחימום ביתי אבל אחרי שהתקנת מערכת כזאת אצלך בבית היתרונות שהיא מספקת לך פשוט יוצאות דופן, שומרות על איכות חיים טובה גם בחורף ובנוסף לכל זה חוסכות לך בחשבון החשמל שלך בסוף החודש, גם זול וגם חסכוני מאוד .